O nás

Přes den fungujeme jako klidný, pohodový bárek se zahrádkou ve vnitrobloku, kde si můžete přijít o Vaší obědové pauze na „polední snack menu „ nebo jen tak posedět u kávy.

Odpoledne se náš podnik lehce mění do kombinace italského aperitivo a španělského tapas wine baru. Můžete si sem zaskočit po práci popovídat s přáteli v doprovodu příjemné hudby, osvěžujících nápojů a tapas pochoutek.

Kolem 20 hodiny přichází na řadu večer pestrých barev, různorodých chutí, vůní a hudebních tónů. Namícháme Vám Vaše oblíbené nápoje, koktejly na Vaše přání, a pokud máte rádi změny, doporučujeme ochutnat naše signature drinky.

Tento bar je určeny všem co mají rádi netradiční prostředí a zajímavou atmosféru, kterou zde tvoříte především vy, naši zákazníci!

A co nám jde? Především o to, aby náš bar sloužil jako multikulturní místo. Abyste se u nás uvolnili, odpočinuli si po dlouhém pracovním dni. Budeme také rádi, když u nás uspořádáte narozeninový nebo firemní večírek. Pro tyto účely jsme vybaveni a pokusíme se splnit Vaše přání a večírek sestavit přímo na míru.

Náš bar je jedno velké divadlo a proto dáváme prostor i Vám. Pokud nám chcete předvést své umění, ať už ve formě koncertu, one man show, nebo si u nás chcete vystavit obrazy, neváhejte s čímkoliv přijít. Budeme rádi 🙂